• PCI – Produkty určené profesionálom

  PCI Augsburg GmbH a Master Builders Solutions Slovakia spol. s r.o. ako dcérske spoločnosti celosvetovo najväčšieho chemického koncernu MBCC Group, poskytujú inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty pre stavebníctvo.

  viac informácií
 • Značka PCI je symbolom inovácií a kvality. Od svojho založenia je spoločnosť PCI priekopníkom vo vývoji nových technológií a aplikácií a preto je schopná vyvíjať revolučné výrobky.

  viac informácií

  Sme popredný výrobca chemických výrobkov pre stavebníctvo a máme viac než 60 rokov skúseností. Vyvíjame a vyrábame vysokokvalitné systémy pre oblasť pokládky keramických obkladov a dlažieb a prírodného kameňa, podlahové systémy a stavebné systémy. Ponúkame individuálne produktové riešenia pre novú výstavbu aj rekonštrukcie, v súlade s mottom "Spoľahlivosť, inovácie, služby a kvalita".

  viac informácií
  História

  Už od svojho založenia v roku 1950 je PCI pojmom, ktorý je v oblasti stavebnej chémie vnímaný ako spojenie špičkových technológií, inovácií a nadštandardného servisu.

  viac informácií
  Trvalá udržateľnosť

  Trvalá udržateľnosť je už dlhé roky kľúčovou témou v korporátnej stratégii PCI. Pri vývoji nových produktov sa uprednostňujú environmentálne kompatibilné suroviny.

  viac informácií