Velg en region og språk

PCI – Produkty určené profesionálom

PCI Augsburg GmbH a BASF Slovensko spol. s r.o. ako dcérske spoločnosti celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE, poskytujú inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty pre stavebníctvo.

viac informácií

Značka PCI je symbolom inovácií a kvality. Od svojho založenia je spoločnosť PCI priekopníkom vo vývoji nových technológií a aplikácií a preto je schopná vyvíjať revolučné výrobky.

viac informácií

Sme popredný výrobca chemických výrobkov pre stavebníctvo a máme viac než 60 rokov skúseností. Vyvíjame a vyrábame vysokokvalitné systémy pre oblasť pokládky keramických obkladov a dlažieb a prírodného kameňa, podlahové systémy a stavebné systémy. Ponúkame individuálne produktové riešenia pre novú výstavbu aj rekonštrukcie, v súlade s mottom "Spoľahlivosť, inovácie, služby a kvalita".

viac informácií

História

Už od svojho založenia v roku 1950 je PCI pojmom, ktorý je v oblasti stavebnej chémie vnímaný ako spojenie špičkových technológií, inovácií a nadštandardného servisu.


viac informácií

Trvalá udržateľnosť

Trvalá udržateľnosť je už dlhé roky kľúčovou témou v korporátnej stratégii PCI. Pri vývoji nových produktov sa uprednostňujú environmentálne kompatibilné suroviny.

viac informácií