Skupina PCI

Skupina PCI zahŕňa značky PCI a Thomsit. PCI ponúka riešenia na pokládku obkladov a dlažieb z keramiky a prírodného kameňa a dlažobných kociek. PCI má osvedčené produkty a systémy aj na opravy betónov, hydroizolácie a podlahy. Thomsit je dynamická značka pre podlahové systémy. Od roku 2017 je súčasťou skupiny PCI a disponuje moderným sortimentom produktov, ktorý spĺňa všetky požiadavky na pokládku podláh.

Desaťročia v popredí

V roku 1951 dosiahli zakladatelia spoločnosti Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft GmbH prielom na trhu s legendárnym produktom PCI Emulsion. Inovatívne výrobky ako napr. lepidlá na dlažbu PCI FT® a prvý penetračný náter na báze syntetickej živice bez obsahu rozpúšťadiel, urobili spoločnosť priekopníkom v odvetví v nasledujúcich desaťročiach. V roku 1981 ponúkla spoločnosť PCI prvé flexibilné lepidlo na dlažbu v práškovej forme, vďaka čomu sa stala lídrom na trhu v segmente pokládky obkladov a dlažieb. Túto pozíciu si udržala dodnes.

Na pulze doby

Spolu s našimi približne 1 250 zamestnancami na celom svete pokračujeme v úspešnom príbehu PCI.  Náš prístup a konanie sú zamerané na našich zákazníkov a obchodných partnerov. Vďaka úzkej a konštruktívnej spolupráci sme úplne oboznámení s každodennými výzvami, ktorým čelia predajcovia a pracovníci na stavbách a vyvíjame správne riešenia - už dnes pre trendy zajtrajška.

Spoľahlivé produkty, profesionálne služby

Našim cieľom pri vývoji a výrobe produktov je zaistiť najlepšiu možnú kvalitu s ohľadom na vlastnosti produktu, jednoduché spracovanie, bezpečné používanie, ekologické zložky. S našimi produktovými systémami ponúkame prehľadný, kompletný a navzájom kompatibilný sortiment. Ako poskytovateľ komplexných riešení kladieme najvyššiu prioritu na služby. Predajcom a remeselníkom poskytujeme komplexnú podporu - vrátane osobného poradenstva na mieste, školení a mnohých ďalších pomôcok a digitálnych nástrojov.

Investície do budúcnosti

Neustále investujeme do ochrany našich miest a pracovných miest našich zamestnancov. Zameriavame sa na najmodernejšie výrobné a logistické systémy. Týmto spôsobom sú naše výrobky neustále k dispozícii a prichádzajú k zákazníkovi v čo najkratšom čase. V Nemecku garantujeme dodanie tovaru do 24 hodín - pre maximálny možný úžitok na stavbe.