• Nová generácia ochrany fasád

  PCI Multiputz® NoBio Z − unikátna silikónová pastovitá omietka

  • Fotokatalyticky aktívna

  • Samočistiaca schopnosť

  • Maximálna odolnosť proti mikroorganizmom

  Viac informácií
 • S1 – skutočne flexibilné lepidlá na obklady a dlažby

  Balkóny, terasy, kúpeľne a vykurované podlahy

  • PCI Pericol Flex S1

  • PCI Pericol Fluid

  • PCI Pericol FlexPlus

  Viac informácií
 • Vysokoelastická farba na sanáciu ETICS a fasád

  PCI Multitop® Elastik T

  • Trvalé preklenutie mikrotrhlín

  • Pružnosť až 200 % aj pri teplote -20 ˚C

  • S obsahom vysokoúčinného biocídu

  Viac informácií
 • PCI školenia 2020

  Pozývame Vás na odborné školenia systémov a riešení PCI. Po absolvovaní školenia je možné získať certifikát.

  Termíny a témy školení
PCI Systém I – unikátny balkónový systém aj pre veľkoformátové dlažby

S balkónovým systémom PCI Systém I je možné bezpečne pokladať dlažby na balkónoch a terasách, ktoré sú vystavované enormným vplyvom počasia: veľkým a náhlym výkyvom teplôt i pôsobeniu dažďa a mrazu.

Viac informácií
Dokonale odolná omietka PCI Multiputz® NoBio Z

Značka PCI uviedla na trh omietky novej generácie PCI Multiputz® NoBio Z, ktoré dokonale chránia fasádu pred biotickým napadnutím, akým sú riasy, huby alebo rôzne typy plesní.

Viac informácií
PCI Pecitherm® MultiPlus – certifikovaný systém pre zateplený balkón

Značka PCI ponúka riešenie zateplenia pre všetky detaily stavieb vrátane aj tých najexponovanejších, akými sú balkóny a lodžie.

Viac informácií
Unikátna škárovacia hmota s excelentným spracovaním

Škárovanie plochy s PCI Nanofug® Premium je bonusom nielen pre konečného užívateľa, ale vďaka svojim vlastnostiam pri aplikácii aj pre spracovateľa.

viac informácií
Lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb

S rastúcimi požiadavkami na lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb korešponduje i náš vývoj špeciálnych lepidiel určených práve na lepenie týchto náročných prvkov.

viac informácií

PCI Augsburg - pre stavebných profesionálov na každej úrovni

Už viac ako 60 rokov značka PCI symbolizuje inovácie, maximálnu spoľahlivosť, komplexné služby a prvotriednu kvalitu. Ako predný výrobca stavebnej chémie a člen chemického koncernu BASF má naša spoločnosť nielen mnohoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, ale aj silu a výkonnosť medzinárodne aktívnej spoločnosti. V súlade s mottom "PCI: Tri písmená. Tri oblasti. Jeden prísľub." sme si stanovili dlhodobý cieľ zabezpečiť dokonalé produkty pre stavebníctvo.

Prvotriedne produkty a inteligentné systémy

Kvalita výrobkov v PCI je daná predovšetkým dokonalým, dynamickým a cieľavedomým spracovaním. Produkty PCI sú vyvinuté so špeciálnymi vlastnosťami, ako je spracovateľnosť počas celého roka, rýchle tuhnutie pre rýchly a efektívny priebeh prác a komfort pri spracovaní, ktoré ponúkajú jednoznačný prínos pre plánovanie stavby.

Naše inteligentné produktové systémy, výhodne kombinujú jednotlivé produkty a ponúkajú tak skutočnú pridanú hodnotu pre projektantov, spracovateľov aj koncových užívateľov. Logicky usporiadané a pravidelne a systematicky konzultované systémy presvedčia všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú spoľahlivosť a istotu, aby sa rozhodli pre najlepšie možné riešenie.

Komplexná ako aj individuálna ponuka služieb

PCI neponúka len vysokokvalitný sortiment produktov, ale aj rôzne služby. Využite našu praktickú kalkulačku spotreby alebo vyhľadávanie našich odborno-technických poradcov, ak máte ďalšie otázky.