Originálna omietka PCI Multiputz® ED

Jedinečná omietka na kreatívne stvárnenie od klasických vzhľadov alebo štruktúr až po nápadité invencie tvorcov.

Fasáda sa v poslednej dobe stáva diskutovanou a hlavne dizajnovou záležitosťou. Práve ona je pýchou, vďaka ktorej vaša stavba vynikne. Okrem základných kvalitatívnych funkcií fasády, ktorými sú ochranná a regulačná, sa súčasne kladie dôraz aj na funkciu estetickú. Vzhľad fasády totiž dotvára a názorne prepája jednotlivé architektonické prvky, dokresluje a zvýrazňuje celkovú atraktivitu stavby.

PCI ako prestížny výrobca stavebných materiálov, vychádza v ústrety vašej fantázii a kreativite a ponúka výnimočný druh omietky, ktorá vytvorí z vašich stavieb unikáty.

 

Ide o tenkovrstvovú minerálnu omietku PCI Multiputz® ED. Tento druh omietky je jedinečný svojím špecifickým prírodným vzhľadom a kombináciou úžitkových  vlastností.

PCI Multiputz® ED je jemná minerálna omietka s obsahom sľudy, použiteľná ako povrchová úprava na vonkajšie jadrové omietky, sanačné omietky, kontaktné zatepľovacie systémy aj tvorbu interiérových dekorácií. Špecifickými parametrami je nízka nasiakavosť, vysoká paropriepustnosť a atraktívny vzhľad.

Povrch omietky je možné upraviť rôznymi spôsobmi! Záleží len na vašej fantázii.

Ďalšie informácie o tejto unikátnej omietke nájdete TU.