Podlahové systémy PCI - od podkladov až po nalepenie

Voľba správnej značky je založená na starostlivom rozhodovaní, pri ktorom zvažujete mnoho detailov: kvalita výrobkov, pomer ceny a výkonu, profesionálne poradenstvo, rýchla dodávka alebo reklamačný servis. Alebo vám ide o ochranu životného prostredia či rozhodne nápis „Made in Germany“? Ak poviete ÁNO na aspoň 5 bodov, potom je pre vás značka PCI jednoznačne správnou voľbou!

Produktový sortiment PCI

S PCI Vám stačia len malé skladovacie priestory. Vďaka skúsenostiam našich zákazníkov sme maximálne zúžili sortiment penetrácií, stierok, poterov, lepidiel a doplnkových produktov a napriek tomu dokážeme poskytnúť riešenie na takmer každú výzvu. Preto už nebudete mať na sklade  „špecialistov“ po záruke, ktorých nevyužijete.

Jasné a jednoduché označenie produktov Vám uľahčí orientáciu v produktovom portfóliu na prvý pohľad. Názov produktu určuje zároveň jeho použitie. Písmená a čísla na konci názvu zaručujú veľmi jednoduchú orientáciu. A všetko ešte zvýrazňujú farebne rozlíšené obaly.

Produkty PCI sú výnimočné svojou univerzálnosťou. Perfektne vyladené systémové riešenia sa uplatnia v komerčných priestoroch rovnako dobre aj v privátnom sektore. Nezávisle na prevádzke garantujú dlhú životnosť a tým aj spokojnosť zákazníkov.

Rýchla, čistá a bezpečná práca

Súhlasíte, že práca má ísť dobre od ruky? My áno a preto naše produkty neustále vylepšujeme podľa požiadaviek profesionálnych remeselníkov. Pozornosť tiež venujeme zachovaniu zdravých pracovných podmienok.

  • Rýchlosť – V našom podlahárskom systéme sú produkty „prepojené“ tak, aby na seba jednotlivé pracovné kroky naväzovali pokiaľ možno v čo najkratšom časovom odstupe. Systém je navyše veľmi jednoduchý a produkty sú bezproblémovo spracovateľné. Stále myslíme na to, ako vašu prácu zrýchliť, zjednodušiť a šetriť takto váš čas.
  • Čistota – Vieme o tom, že prach je vašim nepriateľom a preto sme sa vrhli na výrobu práškových produktov v bezprašnom vyhotovení. Hľadajte ich pod symbolom „dustREDUCED“ a nebude vás už trápiť dlhé upratovanie.
  • Bezpečnosť – Zdravé pracovné prostredie nám leží na srdci. Preto je väčšina našich produktov bez obsahu rozpúšťadiel, s veľmi nízkym obsahom emisných látok, chrómanov a sú bezprašné.

 

Prehľad produktov pre PCI podlahové systémy nájdete TU

To najlepšie pre vašu podlahu - Maloobchodný cenník 2016
PCI Podlahové systémy - tabuľka spotrieb

Pre podrobnejšie informácie kontaktujte odborno-technického poradcu pre Podlahové systémy PCI