ÚSPEŠNÝ PRÍBEH, KTORÝ MÁ BUDÚCNOSŤ

PCI sa môže obzrieť späť na 70 rokov úspešnej histórie spoločnosti.  V roku 1950 založili na začiatku hospodárskeho rozkvetu augsburgský inžinier Karl Strehle a frankfurtský podnikateľ Hans W. Schulz spoločnosť Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft GmbH.
O rok neskôr sa presadili na trhu s legendárnym produktom PCI Emulsion. Zakladatelia preukázali vynikajúci podnikateľský inštinkt. Ich prísada do malty bola stavebným materiálom, ktorý stavebný priemysel potreboval v období rozmachu. Zrodila sa značka PCI.

PCI - Priekopník na trhu

„Vedieť, čo trh potrebuje“: To je kľúč k úspechu spoločnosti PCI.

V roku 1959 bolo uvedené na trh lepidlo na obklady a dlažby PCI FT, prvé cementové lepidlo na obklady a dlažby na pokladanie do tenkovrstvového lepiaceho lôžka.  Nasledovali ďalšie priekopnícke produkty, napríklad prvý penetračný náter na báze syntetickej živice bez obsahu rozpúšťadiel, výrobky na báze nanotechnológie a technológie vyľahčenej malty. Spoločnosť PCI bola tiež priekopníkom v oblasti hydroizolačných materiálov a pokladacích materiálov s tesniacou funkciou. Prvé práškové lepidlo na obklady a dlažby prinieslo spoločnosti PCI vedúce postavenie na trhu v oblasti pokladania obkladov a dlažieb.

PCI - Spoločne vytvárame priestor pre život

Požiadavky trhu sa neustále menia a vyžadujú nové, vhodné produktové riešenia.

V súčasnosti reagujeme na trend individualizácie škárovacou hmotou dostupnou v stovkách rôznych farieb, PCI Durapox® Premium Multicolor. Pre profesionálne poradenstvo v oblasti farieb sme vyvinuli digitálne zariadenie na meranie farieb PCI Colorcatch Nano. Rastúci dopyt po stavebných materiáloch s nízkymi emisiami sa odráža v našej ponuke trvalo udržateľných výrobkov. Jasný a kompaktný základný sortiment uľahčuje výber produktov. Zároveň ponúkame individuálne riešenia pre každú špeciálnu aplikáciu.

PCI - Správne služby

Semináre PCI, odborné stretnutia po celom Slovensku, poradcovia pri plánovaní a priamo na stavbe a aplikační technici, ktorí poskytujú know-how na riešenie problémov priamo na mieste aj v živých chatoch. Toto sú služby PCI. Špecializovaní predajcovia a remeselníci využívajú všestranné služby a preto sú úspešní - pretože služba je jednoducho správna!

PCI - Výrobky, ktoré presvedčia

Produkty PCI sa používajú v mnohých oblastiach a projektoch. Každý deň sa okolo 84 000 m² obytnej plochy v Nemecku obloží lepidlami PCI. Naše výrobky boli použité na najväčšom holandskom rybárskom schodisku a na vrchole Predigtstuhl v Bavorských Alpách. Nájdete ich v bazénoch a kúpeľoch, obytných budovách, komerčných zariadeniach a priemyselných závodoch, zoologických záhradách aj v parkoch. Produkty PCI sú jednoducho presvedčivé. Presvedčte sa sami.

 

Kontakt