PCI Pecitherm® MultiPlus
Systém zatepleného balkóna od značky PCI optimálne eliminuje tepelné mosty. Navyše, vďaka špeciálnej difúznej hydroizolačnej vrstve umožňuje rýchlu aplikáciu povrchových súvrství a tým maximálne skracuje dobu realizácie. Vďaka svojim vysokým difúznym schopnostiam zaručuje mimoriadne dlhú životnosť konštrukcie.

Všetky komponenty a jednotlivé vrstvy sú navzájom kompatibilné a tvoria tak jednotný celok, ktorý rovnomerne eliminuje namáhanie spôsobené poveternostnými vplyvmi. Systém bol odskúšaný na extrémne klimatické zaťaženie v podmienkach od -20 °C do +80 °C. Do takýchto podmienok sa systém v bežnej praxi ani nedostane, no aj napriek tomu zaťaženiu odolal a skúšky vyšli s pozitívnym výsledkom.

Tým, že je celý systém od jedného výrobcu, sú akékoľvek riziká spojené s kombináciou rôznych výrobcov minimalizované.

Tisíce metrov realizovaných plôch systémom PCI Pecitherm® MultiPlus hovorí o veľkej obľube tohto systému medzi investormi, realizačnými firmami a architektmi.

Brožúru s podrobnými informáciami na stiahnutie nájdete TU.

Na systém pre zateplený balkón od PCI bolo vydané certifikačné osvedčenie, ktoré garantuje funkčnosť celého systému počas veľmi dlhej doby.

Obráťte sa s dôverou na náš tím!

V prípade záujmu o tento certifikovaný systém zaisťujeme odborné preškolenie stavebných firiem vrátane odbornej pomoci priamo na stavbách.

Rovnako sme pripravení pomôcť profesionálnou radou aj prípadným investorom, bytovým družstvám a architektom.

Kontakt