Novinky

Až o 20 % úspornejšia fasáda
PCI katalóg produktov

Kalkulačka spotreby

Vyberte produkt a vypočítajte spotrebu

PCI Augsburg - pre stavebných profesionálov na každej úrovni

PCI Augsburg - pre stavebných profesionálov na každej úrovni
Už viac ako 70 rokov značka PCI symbolizuje inovácie, maximálnu spoľahlivosť, komplexné služby a prvotriednu kvalitu. Ako predný výrobca stavebnej chémie má naša spoločnosť nielen mnohoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, ale aj silu a výkonnosť medzinárodne aktívnej spoločnosti. V súlade s mottom "PCI: Tri písmená. Tri oblasti. Jeden prísľub." sme si stanovili dlhodobý cieľ zabezpečiť dokonalé produkty pre stavebníctvo.

Prvotriedne produkty a inteligentné systémy
Kvalita výrobkov v PCI je daná predovšetkým dokonalým, dynamickým a cieľavedomým spracovaním. Produkty PCI sú vyvinuté so špeciálnymi vlastnosťami, ako je spracovateľnosť počas celého roka, rýchle tuhnutie pre rýchly a efektívny priebeh prác a komfort pri spracovaní, ktoré ponúkajú jednoznačný prínos pre plánovanie stavby. Naše inteligentné produktové systémy, výhodne kombinujú jednotlivé produkty a ponúkajú tak skutočnú pridanú hodnotu pre projektantov, spracovateľov aj koncových užívateľov. Logicky usporiadané a pravidelne a systematicky konzultované systémy presvedčia všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú spoľahlivosť a istotu, aby sa rozhodli pre najlepšie možné riešenie.

Komplexná ako aj individuálna ponuka služieb
PCI neponúka len vysokokvalitný sortiment produktov, ale aj rôzne služby. Využite našu praktickú kalkulačku spotreby alebo vyhľadávanie našich odborno-technických poradcov, ak máte ďalšie otázky.
1150
Profesionálov
300
Produktov
70
Rokov Odbornosti
Kontakt